+48 (58) 684 18 35
kajaki.radunia@onet.pl

PORADNIK DLA KAJAKARZY

Wybierasz się na spływ? Nie wiesz jak się do tego zabrać i co wziąć ze sobą?

Poniżej przedstawiamy kilka cennych porad, które pomogą Ci  : )

Jeśli zarezerwowałeś już kajak na konkretny termin musisz pamięta, że pomimo, iż trasa nie należy do trudnych należy zachować bezpieczeństwo sobie i bliskim.

  1. Pomimo poziomu łatwości szlaku zawsze pamiętaj o kamizelce ratunkowej, która pomoże zapewnić ci bezpieczeństwo.
  2. Będąc na wodzie w kajaku bądź na brzegu pamiętaj o swoim bezpieczeństwu, aby twoja przygoda się skończyła się przedwczesną kąpielą wraz z uszkodzeniem własnych pakunków. Po za tym po co narażać się na koszty związane z uszkodzeniem sprzętu.
  3. Dbaj o środowisko !

Pamiętaj o innych i nie zostawiaj śmieci na szlaku !Nikt nie chce spływać w stosie śmieci. Odpady pozostaw w kajaku bądź przekaż naszym pracownikom, którzy zajmą się ich segregacją. Odwiedź naszych partnerów,shoes – liderzy modnego obuwia!

  1. Odpoczywaj na brzegu w miejscach do tego przystosowanych. Każdy podczas podróży ma ochotę na „wyprostowanie nóg” jednak zwróć uwagę czy nie znajdujesz się na terenie prywatnym. Sam nie chciałbyś, aby ktoś zakłócił si spokój na twojej działce.
  2. Ognisko podaczs spływu? Jeśli masz ochotę na coś do jedzenia zabierz ze sobą kanapki na spływ. A ognisko bądź grilla zrób w miejsc wyznaczonym do tego. Najlepiej na końcu podróży.
  3. Weź ze sobą dobry humor i aparat fotograficzny, aby uwiecznić wspomnienia na fotografiach.
  4. Podczas spływu możesz nie uniknąć wody, więc zabierz ubrania na zmianę.

Do zobaczenia na spływie : )